Na ten dzień czekaliśmy z niecierpliwością! Pewnie nie tylko my! Mamy nadzieję, że także zespoły konkursowe nie mogą się doczekać ogłoszenia wyników. Panie i Panowie! Mamy zatem zaszczyt ogłosić, że następujące miejsca w konkursie „zesPOLeni” zajęli:

1. Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
2. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Zamościu
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie, I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie
4. Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Oświęcimiu

Wyróżnienia:
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy
I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku
II Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Ostrołęce

Jednocześnie z ogromnym smutkiem informujemy, iż jesteśmy zmuszeni odwołać wizyty studyjne w Norwegii i Krakowie ze względu na stale pogarszającą się sytuację epidemiologiczną, a także jej konsekwencje dla ruchu transgranicznego oraz dostępności usług. Laureatom konkursu zostaną przekazane dodatkowe nagrody zgodnie z zapisami w regulaminie. Bardzo dziękujemy za zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zespołom za udział w konkursie - do końca marca dotrą do Was upominki! Nasze Jury miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia! Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej kreatywności, pomysłowości i umiejętności! Miejmy nadzieję do zobaczenia!

A wszystkie konkursowe filmy są dostępne na naszym kanale YouTube: www.youtube.com/channel/UCYqhjH7x6HYoGuLPCNT6fHA