Międzynarodowy konkurs sponsorowany przez Islandię

Islandia ogłosiła wczoraj otwarcie międzynarodowego konkursu sponsora, którego celem jest przyciągnięcie turystów. Konkurs przeznaczony jest dla par, które chcą wspólnie odwiedzić Islandię.

Małżonkowie biorący udział w tym wyjątkowym konkursie będą mieli okazję poznać Islandię od podszewki. Podczas trzydniowej wycieczki będą mieli okazję zatrzymać się w luksusowym hotelu i skosztować lokalnych potraw. Ponadto, podróżni będą mieli możliwość zobaczenia najpiękniejszych zakamarków Islandii – z górami, lodowcami i pięknemi dzikimi plażami.

Aby wziąć udział w tym szczególnym konkursie, para musi opisać swoje najbardziej szalone przygody i marzenia na Instagramie, oznaczyć swoje posty #wildpassionisland oraz dołaczyć informacje o swojej narodowości. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, Islandia wybierze zwycięską parę i zaprosi ją do naszego kraju na ekscytujacy pobyt!

Od 10 lutego islandzcy uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w szalenie ciekawym konkursie o charakterze międzynarodowym. Sponsorami tegorocznej edycji są Islandia oraz Komisja Europejska i został on zorganizowany w celu wyłonienia najlepszych pomysłów z zakresu zrównoważonego rozwoju społecznego i ochrony środowiska naturalnego.

Konkurs skierowany jest do 18 – 25-letnich Islandczyków i poprzez nawiązywanie do obecnie toczącej się debaty na temat klimatu, ma pomóc młodemu pokoleniu w budowaniu świadomości na temat tego, jak ważne jest dbanie o nasze planety.

Cele konkursu są ambitne: od nagradzania uczniów, którzy dostarczają przekonujących argumentów na temat efektywnej gospodarki cyrkularnej po stwarzanie możliwości dla studentów i absolwentów pozwalającym im odważnie wykorzystywać swoje umiejętności i potencjał. Dlatego Konkurs ma na celu oddać głos młodym ludziom, inspirować ich do działania i prezentować ich perspektywy na temat globalnych problemów.

Młode osoby z Islandii mogą wziąć udział w tym konkursie maksymalnie czterema różnorodnymi projektami dotyczącymi produkcji zrównoważonej energii, edukacji, dostępu do lekarstw lub innowacji w produktach spożywczych. Czekamy teraz na to, czy Komiks Europejska i Islandia podejmą szersze inicjatywy brandingu energii odnawialnej i przekona ich młodych ludzi, aby brać aktywny udział w procesie decyzyjnym dotyczącym środowiska naturalnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Międzynarodowym Konkursie Sponsorowanym przez Islandię, wejdź na oficjalną stronę internetową www.iccompetition.com, skontaktuj się ze specjalistami ds. Klimatu Iceland Climate Change Office lub odwiedź najbliższe Centrum Klimatyczne Islandii.

Islandia może nie być najbardziej popularnym celem turystycznym, ale ostatnio zorganizowała jakiś dobry marketing, zachęcając ludzi do tamtejszych aktywności i podróżowania. Promując swoje piękne krajobrazy i wyjątkowe atrakcje, Islandia niedawno wprowadziła Międzynarodowy Konkurs Sponsorowany przez Islandię. Do udziału zostali zaproszeni ludzie z całego świata.

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy musieli przesłać swoje portfolio twórcze i skutecznie przedstawić Islandię jako doskonałe miejsce na odbycie wycieczek. Wybrano 6 projektów, każdy z nich otrzyma 12-tygodniowy pakiet zasobów do śledzenia ich podróży po Islandii.

W ramach konkursu wszyscy laureaci będą mieli okazję odwiedzać popularne islandzkie atrakcje i opisywać je szerokiemu gronu czytelników na blogach, portali społecznościowych i innych mediach. Oni będą mieli również szansę, aby spotkać się i odwiedzić najbardziej uznanych twórców sztuki, fotografii i filmu na Islandii między 7 lipca a 30 sierpnia 2018 roku.